У Чернівецькій області чоловіка оштрафували за незаконну торгівлю рибою. Хотинський районний суд прийняв рішення накласти штраф на чоловіка, який торгував рибою, виловленою в одному з місцевих водойм.

У провину йому поставили те, що у нього не було документів на реалізовану продукцію. У результаті суд зобов'язав буковинця заплатити штраф у розмірі 510 грн. Також він зобов'язаний буде заплатити судовий збір в розмірі 420 грн.

Чоловіка затримали за продаж 5 кілограмів лящів на ринку «Верхній» у Хотині. У нього не було документів, які б підтверджували походження біоресурсів, а також його якість. Цей інцидент стався 18 лютого 2020 року. Своїм вчинком чоловік порушив пункт 3.14 Правил любительського та спортивного лову риби.

Крім того, Черновецький рыбоохранный патруль попросив всіх очевидців порушень лову риби повідомляти про це.

на Буковині оштрафували за торгівлю рибою без документів Фото: скріншот

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня
Показати ще

Варто нагадати, Знай писав, що в Дніпрі рибалка зловив удачу на власну вудку. Чоловік розраховував зловити окунів, але виявилося, що у воді жив справжній монстр. 10-кілограмова рибина. Товстолобик виявився настільки великим, що молодий чоловік не відразу зміг його витягнути з води. Як не дивно, але травоядная риба, піймалися на воблер, який використовується для лову хижих видів риб.

Знай писав, що рибалки з Дніпропетровської області розповіли, що на їх гачки потрапила рідкісна для цих вод риба – головень. Один з рибалок Юрій Озеров розповів і показав великий улов. Чоловік розповів, що ходить на риболовлю заради задоволення і не розраховував зловити велику рибу. Проте долі було завгодно, щоб на його гачок попався великий головень. Вага улову склав трохи більше 2,5 кілограм.

Нещодавно Знай передавав, що біля острова Ява в Зонском протоці виявили до недавніх пір невідоме морське тварина, а точніше ракоподібне. Істота нагадувала одночасно мадагаскарського великого таргана і мокрицю. Він має 7 пар ніг. Про відкриття повідомили в Індонезійському інституті наук. Розміри цієї істоти можуть досягати 36 см в довжину.