Письменниця Марія Матіос та видавництво «Абабагаламага» оголосили конкурс на складання карти туристичних маршрутів, які описані у романі «Букова земля».

  Створити карту мандрівок Буковиною за романом «Букова земля» Марію Матіос надихнув прихильник її творчості з Польщі.

  Про це письменниця повідомила на сторінці у Фейсбук.  Разом з Іваном Малковичем та видавництвом ««Абабагаламага»  вони оголосили конкурс на складання карти туристичних маршрутів Буковиною та Галичиною, описаних у «Буковій землі».

  «Це можуть бути тематичні подорожі (скажімо, «Буковина родини Васильків», «Німецькі поселення Буковини», «Бойові шляхи Гуцульського легіону», «Український Відень», «Стежками УПА»), чи мандрівки, пов’язані з іншими персонажами або подіями книжки. Тобто все, на що вистачить вашої фантазії, щоб розписати такі маршрути для подорожувальників чи любителів краєзнавства», - говорить Марії Матіос. 

  Двом переможцям пізнавальних маршрутів Марія Матіос презентує від себе три ексклюзиви, пов’язані з Буковиною та Галичиною. Про них учасники конкурсу дізнаються згодом - після закінчення карантину, оскільки вони і справді пов’язані з подорожами.

Популярні новини зараз

Чемпіон Усик зі спекотною моделлю показав, що таке "супертяж": ох вже ці шортики

90-річний Чапкіс одружився з молодшою на пів століття жінкою: "У мене з'явився стимул"

На Львівщині трагічно загинула молода дівчина, машина в щент: "Намагалася врятувати..."

Набила обличчя і відірвала яйце: сільська доярка жорстко розправилася з ґвалтівниками

Показати ще

  Видавництво «Абабагаламага» також готує подарунки для переможців конкурсу. Це буде бібліотечка найкращих видань «Абабагаламага». 

  «Я вважаю, що це унікальний випадок. Я наразі не знаю жодної книжки, яка би зчинила такий розголос, що за нею створюють цілі краєзнавчі маршрути. Я у видавничій справі уже понад 30 років, але такого інтересу до книжки не пам'ятаю. Це унікальний випадок в історії книговидання незалежної України. Звичайно, ми щасливі бути причетними до цього. Тому що ця книжка - більше, ніж сама книжка. Це історія буковинського краю», - сказав Іван Малкович, директор видавництва. 

  Конкурсні роботи можна надсилати на електронну адресу: [email protected] з приміткою («На конкурс «Принади і таємниці Букової землі»).

  Конкурс без вікових обмежень. Термін подачі робіт до 15 вересня.

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що Samsung представила нові пристрої екосистеми Galaxy для роботи і розваг

Також портал «Знай.uа» писав, що Від Чехії та Польщі до Білорусі та Туреччини: які країни разом з Україною потрапили в "зелену зону" карантину

Також портал «Знай.uа» писав, що Пільговикам Чернівців готують "посткарантинний" сюрприз у громадському транспорті - ховайте гаманці