У Чернівцях політична партія "Слуга народу" презентувала 8 кандидатів у депутати Чернівецької міської та обласної рад. Також стало відомо, хто побореться за посаду сільського голови Мамаївців від президентської політсили.

Презентація претендентів, як передає кореспондентка molbuk.ua, відбулась сьогодні в тенісному клубі на вулиці Ольги Кобилянської.

фото molbuk.ua

Наразі партія презентувала лише вісім людей за двома списками:

Гуйтор Микола Миколайович – кандидат політичних наук, керівник Чернівецького обласного виборчого штабу партії "Слуга народу". Доцент кафедри політології та державного управління. Майбутній кандидат у депутати Чернівецької обласної ради від партії "Слуга народу".

Волощук Олексій Артурович – кандидат політичних наук, помічник голови Чернівецької обласної організації партії "Слуга народу". Провідний спеціаліст з імплементації інвестиційних та міжнародних проектів регіонального розвитку Чернівецької області. Майбутній кандидат у депутати Чернівецької обласної ради від партії "Слуга народу".

Палагнюк Леся Миколаївна – юристка. Майбутній кандидат у депутати Чернівецької обласної ради від партії "Слуга народу".

Грушко Олексій Олександрович – кандидат політичних наук, керівник "Агенції регіонального розвитку Чернівецької області", експерт із залучення ресурсів. Майбутній кандидат у депутати Чернівецької обласної ради від "Слуги народу".

Зубжицька Оксана Петрівна – голова громадської організації "Герой – Родина – Україна". Майбутня кандидатка у депутати Чернівецької міської ради від "Слуги народу".

Заступник керівника обласного виборчого штабу партії "Слуга народу". Майбутній кандидат у депутати Чернівецької міської ради від "Слуги народу".

Широкова Світлана Вікторівна – кандидатка медичних наук, керівниця комунального некомерційного підприємства "Міська поліклініка №2". Майбутня кандидатка у депутати Чернівецької міськради від "Слуги народу".

Черчел Оксана Василівна – громадська активістка, підприємиця. Майбутня кандидатка у депутати Чернівецької міської ради від "Слуги народу".

Катрюк Наталія Миколаївна – Мамаївський сільський голова Мамаївської ОТГ. Майбутня кандидатка у сільські голови Мамаївців.

Другановський Віталій Валерійович – голова Чернівецької обласної організації партії "Слуга народу", кандидат на посаду міського голови Чернівців.

Раніше портал Знай.uа писав у перших осіб виникне тремтіння в руках і ногах із наближенням виборів, – Пальчевський.

Популярні новини зараз
"Щедрий" подарунок пенсіонерам: виплати збільшать аж на 1% Готуйте гаманці: експерт радить активно закуповуватись валютою перед весною Власникам лічильників загрожують штрафи та збільшені платіжки: за що каратимуть Найпотужніша дзеркальна дата в 2024 році: як 24 лютого зробити так, щоб бажання збулося
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, Кернес пішов у всі тяжкі після старту передвиборчої кампанії - еко-сумки і блокноти були розминкою

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський відкинув церемонії і звернувся до мерів-бунтівників: "Нехай дивляться в очі батькам померлих"