У Чернівецькій області поліція виписала штраф чоловіку, який знаходився у громадському місці без паспорту.

Відповідну постанову опубліковнао на сайті Сокирянського районного суду.

Так, у справі йдеться, що 16 серпня патрульні зупинили чоловіка та попросили пред`явити документ, що засвідчує особу. Паспорта у затриманого не було, цим чоловік порушив п. 2. п. 10 Постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 - вона зобов`язує громадян носити із собою документи у період карантину.

На суді чоловік поянив, що паспорт він загубив, а на відновлення не має грошей. За його словами, працівники поліції ніяк не відреагували на його пояснення та склали протокол про притягнення чоловіка до адміністративної відповідальності.

Водночас підсудний попросив суд закрити провадження, оскільки коштів для сплати штрафу він також не має. Сокирянський районний суд визнав чоловіка винним, але при цьому звільнив його від штрафу, обмежившись усним попередженням.

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Майже на 60% більше: тарифи на вивіз сміття перевищили межу розумного Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще