У Чернівецькій області поліція виписала штраф чоловіку, який знаходився у громадському місці без паспорту.

Відповідну постанову опубліковнао на сайті Сокирянського районного суду.

Так, у справі йдеться, що 16 серпня патрульні зупинили чоловіка та попросили пред`явити документ, що засвідчує особу. Паспорта у затриманого не було, цим чоловік порушив п. 2. п. 10 Постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 - вона зобов`язує громадян носити із собою документи у період карантину.

На суді чоловік поянив, що паспорт він загубив, а на відновлення не має грошей. За його словами, працівники поліції ніяк не відреагували на його пояснення та склали протокол про притягнення чоловіка до адміністративної відповідальності.

Водночас підсудний попросив суд закрити провадження, оскільки коштів для сплати штрафу він також не має. Сокирянський районний суд визнав чоловіка винним, але при цьому звільнив його від штрафу, обмежившись усним попередженням.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще