У Чернівцях заборонили продаж алкоголю в нічний час доби.

Відповідне рішення у середу, 18 листопада, ухвалили 22 депутати на черговій сесії. Після голосування секретар міської ради заявив, що постанова набуде сили через три місяці, тобто, у лютому.

Так, згідно документу, з 22:00 до 8:00 у Чернівцях забороняється продавати алкогольні, слабоалкогольні напої, столові вина, пиво (окрім безалкогольного).

Примітно, що під дії даного обмеження не потрапляють заклади громадського харчування та ресторанного бізнесу.

Крім того, згідно з цим законопроектом, поліцейські міста Чернівці отримають вказівки щодо забезпечення виконання обмежень на продаж алкоголю в нічний час в рамках повноважень, який передбачені законодавством України.

Популярні новини зараз
Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили Підвищення тарифів на світло: коли та на скільки подорожчає Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів Ануляція субсидій: які зміни стануть приводом для скасування допомоги
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що у Степанова взялися за шкільні їдальні

Як повідомляв портал "Знай.uиа", на Буковині" голий " візит до магазину обійшовся чоловіку у 17 тисяч гривень

Також, "Знай.uа" писав, що в Україні продовжили канікули в школах