Чернівецька лікарка Ольга Кобевко, що стала відомою на всю Україну через активну діяльність у соціальних мережах, продовжує розповідати, в якому насправді стані перебувають місцеві лікарні.

Йде дев'ятий місяць пандемії, а шпиталі досі повністю не обладнані для лікування пацієнтів із коронавірусом, йдеться в сюжеті DW. Через відверті інтерв'ю в Ольги відбуваються конфлікти із керівництвом, але жінка не здається і продовжує говорити на всю Україну про виснажливу боротьбу, яку сьогоді веде кожен медичний працівник.

"Це перший рік, коли медики почали говорити в голос, до цього медики ніколи не говорили про проблеми чи про потреби. Бо кожен голосний звук з вуст медика одразу присікався...", - розповідає Ольга.

Нагадаємо, відома чернівецька лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко заявила про тиск, який виходить від місцевих чиновників. Все через те, що медик не боїться оприлюднити факти про катастрофічне становище лікарень, які займаються лікуванням пацієнтів з коронавірусом. Зокрема, мова йде про кисень, який лікарі просили купити ще навесні.

Популярні новини зараз
По 100 гривень за куб? Де різко підскочать тарифи на воду Доведеться економити на їжі чи брати кредити: тарифи зростуть, а субсидію дадуть не всім Будуть зайві нарахування за воду: власників квартирних лічильників попередили Ви можете за це не платити: як перерахувати суми за воду, газ чи опалення
Показати ще

Раніше портал Знай.uа писав, що робити, якщо на вас чхнув заражений Covid-19. Епідеміолог пояснив, як не інфікуватись в магазині чи маршрутці.

Також портал Знай.uа писав, що харківський лікар показав, як українців лікують від коронавірусу: "Рівень аборигенів Амазонки"

Також портал Знай.uа писав, чому чоловіки тяжко переносять Covid-19. Лікар назвав головну причину агресивності вірусу в організмі.