Негода застала зненацька мешканців майже всіх укрїнських міст, і Чернівці не стали виключенням. Десь комунальні служби просто не встигають прибирати шалену кількість снігу, а в деяких локаціях - навіть не починали.

Один з таких прикладів на сторінці Facebook-спільноти "СтопХам Буковина" показала користувачка Вікторія Ульяницька та підкріпила свої слова світлиною.

"Це вулиця Гончара, але як ГУЛАГ", - написала жінка.

скріншот: Facebook, СтопХам Буковина

Тим часом у Львові знову активізувалася негода. Снігопад не зупинявся всю ніч, а під ранок інтенсивність тільки збільшилась. Всі комунальники міста вирушили на боротьбу з наслідками негоди. Під ранок на вулиці Львова вийшли працювати двірники, але всі сили комунальників зараз направлені на розчищення магістралей, щоб дати змогу вийти на маршрути громадському транспорту.

Популярні новини зараз
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач Штраф за генератор: що потрібно перевірити, щоб не влетіти на велику гроші Пенсіонери мають право на підвищення: як домогтися перерахунку виплат Графіки відключення світла зроблять більш справедливими
Показати ще

Нагадаємо, українців попередили про хуртовину та ожеледицю на дорогах: термінове звернення МВС.

Як повідомляв "Знай.ua", Україна перетворилася на крижану пастку, люди не можуть зрушити з місця, таксі подорожчали на 100%

"Знай.ua" писав, На Львівщині хлопець врятував пса, якого втопили в крижаній річці: мішок на голову.