У Південноукраїнську готуються переглянути тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Відповідний проєкт рішення оприлюднений на офіційному сайті Південноукраїнської міської ради.

Ініціатором змін виступило комунальне підприємство "Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство". У пояснювальних матеріалах зазначено, що необхідність підвищення тарифів пов’язана зі зростанням вартості електроенергії та зі збільшенням прожиткового мінімуму.

Тарифи на воду. Фото: скрін youtube
Тарифи на воду. Фото: скрін youtube

Згідно з оприлюдненим документом, у разі ухвалення рішення мешканці міста платитимуть:

  • за централізоване водопостачання – 49,34 грн за кубометр з ПДВ замість нинішніх 43,08 грн;
  • за централізоване водовідведення – 63,02 грн за кубометр з ПДВ замість 57,60 грн.

Таким чином, сукупна вартість кубометра води разом із водовідведенням може зрости до понад 112 гривень.

Популярні новини зараз
ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Водопостачання. Фото: скрін youtube
Водопостачання. Фото: скрін youtube

Остаточне слово щодо зміни тарифів має сказати виконавчий комітет міської ради. Саме він ухвалюватиме рішення про затвердження або відхилення нових розцінок.

Водночас варто нагадати, що тарифи для населення на опалення та гарячу воду залишаться без змін. На ці послуги й надалі поширюється державний мораторій на підвищення цін, який діє протягом воєнного стану та ще шість місяців після його завершення. Тому їхня вартість поки що зберігатиметься на рівні, встановленому у 2022 році.

Раніше портал Знай повідомляв, понад 5 грн за кВт: коли можуть зрости платіжки за електроенергію.

Також наш портал інформував, вода по графіку: для українців можуть запровадити нові обмеження.

Крім того, ми писали, платіжки стануть справжнім кошмаром: за комуналку доведеться платити вдвічі більше.