У Хотинському районі Кельменецька місцева прокуратура висунула публічне обвинувачення жительці у зв’язку з привласненням ввіреного їй чужого майна – пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Жінка протягом грудня 2019 року працювала листоношею у відділені поштового зв’язку ЧД УДППЗ «Укрпошта». Отримуючи кошти, що призначались для виплати субсидій мешканцям району вона робила розписки у книгах обліку пенсій, соціальної допомоги, поштових відправлень і переказів, що, як правило, повинні видаватись для доставки адресатам. В сумі жінці вдалось привласнити ввірені їй кошти на суму 59 864, 58 грн.

Вирок Хотинського районного суду визнав її винною у вчиненні кримінальних правопорушень, що передбачені ч. 1 ст. 191, ч. 3 чт. 191 КК України. Жінку було покарано шляхом позбавлення волі на 3 роки з позбавленням подальшого права обіймати посади, що пов’язані з обігом товарно-матеріальних цінностей та грошових коштів терміном на 2 роки. Окрім того, цій особі було призначено штраф у розмірі 850 грн.

На підставі ст. ст. 75,76 КК України, жінку було звільнено від відбування з випробуваним терміном на 2 роки.

Нагадаємо, раніше Нову пошту звинуватили в дивних маніпуляціях з посилками. Співробітники відмовились відшкодувати компенсацію за пошкоджений товар.

Популярні новини зараз

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще

Також сайт Знай.ua писав, що в Києві дівчина обчистила Нову пошту, скориставшись тим, що співробітники відвернулись.

Як повідомляв сайт Знай.ua, у Вінниці касирка цілий рік оббирала клієнтів, людей похилого віку.