Як повідомляє управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, у серпні у Чернівецькій області заплановано відновлення роботи 33 закладів дошкільної освіти.

За попередньою інформацією, в серпні поточного року заплановано відновлення роботи 33 закладів дошкільної освіти, а саме:

– місто Чернівці ˗ №№ 2, 9, 10, 30, 41, 44, НВК “Берегиня”;

– смт Кострижівка Заставнівського району;

– села Неполоківці, Берегомет, Оршівці Кіцманського району;

– села Чудей, Їжівці Сторожинецького району;

– села Волока, Валя Кузьмін, Грушівка Глибоцького району;

– села Остриця, Прут, Буда, Магала, Рідківці Новоселицького району;

– села Анадоли, Данківці, Клішківці Хотинського району та місто Хотин;

– села Коболчин Сокирянського району, міста Сокиряни та Новодністровськ.

На Вижниччині, Кельменеччині, Герцаївщині й Путильщині роботу дошкільних установ планують відновити у вересні.

Головне управління Держпродспоживслужби розпочало комплексні перевірки спільно з представниками управління освіти та місцевих органів самоврядування. Необхідно подбати про безпечне перебування дітей у закладах дошкільної освіти регіону в умовах карантинних обмежень.

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що МОЗ заявило про 400 тисяч українців з вірусом, анонсовано новий сценарій: "Розслаблятися зарано"

Також портал «Знай.uа» писав, що Covid-19 не робить жодного кроку назад: МОЗ оприлюднило невтішну статистику на 2 серпня

Також портал «Знай.uа» писав, що МОЗ заявило про 400 тисяч українців з вірусом, анонсовано новий сценарій: "Розслаблятися зарано"

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Новий закон про мобілізацію: хто може проходити службу за місцем проживання Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо
Показати ще

https://www.youtube.com/watch?v=LrrHL_nBUtw