Як живе чернівчанка зі зростом в 118 сантиметрів.

Наталя Кицанюк припинила рости у 9 років. Зараз їй 41, вона закінчила магістратуру та змінила декілька робіт. Найбільше клопоту через низький зріст виникає в побуті. Облаштувати квартиру до власних потреб не може, бо орендує, відтак носить із собою стілець. Дістати продукти з магазинної полички або сплатити за послугу в терміналі просить незнайомців.

Наталя виросла в інтернаті, туди попросилась сама. Пізніше вступила в університет. Розповідає, що один з викладачів казав, що її місце в цирку. Тоді Наталя заробляла тим, що писала реферати та наукові роботи за інших студентів.

Зараз працює помічницею няні в дитячому садочку.

Популярні новини зараз
Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

"Люди по-різному реагують. Дивлячись на мене, чомусь думають, що я неповноцінна. І з цим дуже важко у житті стикатися", - каже Наталя.

Але жінка з отпимізмом сприймає усі негаразди.

" Я вже до життя пристосувалася. І на ці незручності я вже, кожен день стикаючись з ними, рідко коли реагую", - додає Наталя.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що маленька принцеса позбулася рук і ніг, але не втратила віри: "Життя прекрасне" Дівчинка перенесла менінгіт, їй було всього 9 місяців. Після складних операцій дівчинка повернулася до активного життя.

Також портал Знай.uа писав, що король фріків покинув світ через приниження: "Якщо захочу побачити виродків - подивлюся у вікно" Хлопчик, який народився не таким, як всі, і якому не пророкували ніякого видатного майбутнього, став відомим циркачем, музикантом і винахідником.

Також портал Знай.uа писав, чи повернеться людство до звичного життя після пандемії і яким воно буде: "Деяка подоба нормальності" Цьогоріч, коли світом поширилася пандемія коронавірусу, людству довелося звикати до нових правил та умов життя.