На Буковині роботодавці активно шукають у свої компанії нових співробітників. У зв'язку з епідемією коронавіруса багатьом працівникам довелося звільнитися з-за карантину. Хтось не міг дістатися на роботу без громадського транспорту, а хтось просто не міг робота віддалено. Про те, які вакансії популярніше всього в регіоні розповіли у Секторі інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

Серед вільних вакансій найбільша зарплата, на яку можуть розраховувати здобувачі вакансії техніка-технолога на посаді майстра. Тим, хто готовий взятися за таку роботу, пропонують ні багато ні мало 18 тисяч гривень.

Трохи менше пропонують за роботу на посаді керівника відділення в банківській сфері - 17 500 гривень. У той же час оплата за роботу на технічних професіях складе: у машиністів екскаватора та швачок на підприємствах регіону - 15 тис. гривень на місяць, термообработчикам і гладильщикам - 14 тис. гривень, а трактористам пропонують 12 тисяч.

Також в області відчувається гостра нестача дорожніх працівників та електромонтажників-схемников, їм за їх працю роботодавці пропонують зарплату від 10 500 гривень на місяць.

Крім того, були названі і самі низькооплачувані професії. Так, ними стали вакансії тогровых агентів, інженерів, водіїв, підсобних працівників, фармацевтів, про озеленювачів. За роботу на даних посадах готові платити 10 тисяч гривень.

Популярні новини зараз

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

Показати ще

Як повідомляв Знай.иа, приватизація ціною в мільярд