Школи у Чернівцях продовжать працювати у звичайному режимі щонайменше до кінця цього тижня. Міська влада не бачить необхідності починати канікули раніше.

Про це заявив секретар міськради Чернівців Василь Продан. Він зазначив, що в місті немає зростання захворюваності коронавірусом, необхідного для дострокового початку осінніх канікул.

"Враховуючи, що в Чернівцях не відбулося таке зростання захворюваності, я порадився з керівниками управління освіти міськради та директорами найбільших шкіл. Ми вирішили, що і після 15 Жовтня будемо працювати в звичайному режимі, як і сьогодні. А вже з наступного тижня будемо вирішувати, чи йдемо раніше на канікули або не йдемо", - зазначив Продан.

За його словами, кількість хворих зменшилася, зараз коронавірусом хворіють 27 педагогів і 19 учнів.

"Тому враховуючи, що всього організовано 940 класів, а тільки 18 на самоізоляції, то немає необхідності всім робити канікули раніше", - сказав Василь Продан.

Популярні новини зараз
Грузинська провидиця передбачила падіння росії та смерть путіна: "Вся Червона площа буде залита кров'ю" Українці платитимуть вдвічі менше: влада переглянула тарифи на тепло і гарячу воду Пенсії нарешті підвищать, але зрадіють не всі: хто з пенсіонерів не відчує зростання виплат Подавати показання і платити за газ будемо по-новому: "Нафтогаз" попередив українців про зміни
Показати ще

Він повідомив, що вчителів та учнів, які страждають COVID-19 на цьому тижні менше, ніж у минулому. Минулого тижня у Чернівцях на коронавірус хворіли 44 працівники навчальних закладів, на сьогодні хворіють 27. Також минулого тижня хворіли 23 учні, цього тижня - 19.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки рекомендувало школам почати канікули 15 Жовтня. Але остаточне рішення залишається за місцевою владою.