У Чернівцях працює Центр реабілітації для дітей з інвалідністю "Особлива дитина". Одна з його пацієнток - Христинка, яка з народження прикута до інвалідного візка.

Тут вже декілька років дівчинка проходить курс реабілітації, і мама дівчинки каже, що ситуація змінюється на краще, пише "МБ".

“Ми лікувалися у різних центрах України, були також в Ізраїлі. Вся наша сім’я мріє, щоби Христя ходила ніжками, бігала, гралася з однолітками. Терапія їй дуже допомагає, її стан покращується”, – розповідає мама Наталія.

У маленького Миколки серйозний діагноз - лейкодистрофія, тож хлопчик потребує постійної реабілітації.

“За період перебування в центрі у Миколки є великі досягнення: покращилася фізична активність та розумові здібності. Центр став для нас великою родиною, де завжди радо допоможуть”, – розповідає мама Світлана.

Популярні новини зараз
Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Доведеться жити без хліба та молока: "безсвітлова" дієта скоро стане нормою Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

фото: МБ

В центрі проводять як індивідуальні заняття, так і групові. Тут працюють психологи, логопеди, фізичні терапевти, корекційні педагоги.

“Бували випадки, коли лікарі не давали дитині втішних прогнозів, але завдяки наполегливості та нашій допомозі такі дітки виживають всупереч діагнозам. Наше основне завдання – допомогти дітям прийняти себе, усвідомити, що вони важливі", – каже педагогиня центру Христина.

Тут займаються пацієнти від трьох до вісімнадцяти років. Якщо ситуація критична – батьки звертаються і раніше.

Центр реабілітації дітей з інвалідністю “Особлива дитина” працює в Чернівцях вже 10 років. Тут лікування проходять дітки з аутизмом, ДЦП, синдромом Дауна та іншими серйозними захворюваннями.

Нагадаємо, закарпатець з інвалідністю став жертвою юної злодійки на очах у перехожих: "Зняла і втекла"

Як повідомляв портал "Знай.uа", на Буковині олень змусив жінку мучитися з інвалідним візком, злості не вистачає: "купив за шматок сала"

Також, "Знай.uа" писав, у Харкові хворого пенсіонера силою і матами саджали на вільне місце, боляче дивитися: "Здохніть вже"