Клієнтка державного "Ощадбанку" поскаржилася на неможливість скористатися соціальною допомогою, яка вже зарахована на її рахунок. Відповідна скарга оприлюднений на порталі "Мінфін".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа словами жінки, Пенсійний фонд призначив їй допомогу на дитину в розмірі 7000 гривень. Рахунок для отримання коштів було відкрито автоматично в "Ощадбанку". Однак скористатися грошима вона не може через проблему з доступом до мобільного застосунку "Мобільний Ощад".
У скарзі українка зазначає, що під час спроби авторизації система повідомляє про те, що її номер телефону не прив’язаний до клієнта банку. При цьому, як стверджує заявниця, під час оформлення допомоги вона вказала коректні персональні дані – паспорт, ідентифікаційний код та актуальний номер телефону.
Жінка неодноразово телефонувала на гарячу лінію фінустанови, однак дистанційно змінити або підтвердити фінансовий номер їй відмовилися. Оператори наполягли на особистому візиті до відділення банку.
Клієнтка пояснює, що наразі фізично не має можливості прийти до установи, оскільки перебуває з маленькою дитиною. На її думку, через відсутність доступу до мобільного банкінгу вона фактично позбавлена можливості користуватися державними коштами, які вже зараховані на рахунок.
У зверненні вона просить надати доступ до рахунку в застосунку без необхідності отримання пластикової картки у відділенні та сподівається на оперативне вирішення ситуації, адже ці кошти призначені для забезпечення потреб дитини.
Раніше портал Знай повідомляв, "Ощадбанк" вивертає кишені пенсіонерам: комісія розміром з пенсію.
Також наш портал інформував, тарифи ПриватБанку: хто має право на пільгове обслуговування.
Крім того, ми писали, "Ощадбанк" почав масово блокувати рахунки: кому це загрожує.